Tek Devlet = BOP

Devlet ne zaman yıkıldı biliyor musunuz?

06.10.2017 00:00"T.C" ibaresi devlet hastaneleri ve ziraat bankasından kaldırıldığında; terörist adı devlet olan hastanelerde tedavi edildi ve şimdi aynı ziraat bankası, padişahın fermanı gereği talan edilmiş hazine müsteşarlığı aracılığı ile vatandaşın altınlarına göz dikti!

Terörle mücadele dönemlerinde de devlet hastanelerine kaldırılan yaralı askerler terörist doktor, hemşire, anestezi uzmanları tarafından katledildi, adına Şehit denildi!

Devlet ne zaman yıkıldı biliyor musunuz? 15 Temmuz 2016` da F- CİA öncülüğünde daha önceden planlanan BOP odaklı TEK devlet inşa edilmesi için Türk Milletine küresel çete ve yerel BOP Eşbaşkanları tarafından dayatılan 16 Nisan 2017 Bölücü Anayasa Referandumu şikeli sonuçları ile!

"Tek devlet" dediğin ne biliyor musun? Tüm Milletçilikleri ayaklar altına aldım, Şehide kelle, katiline " sayın" diyen ve " Kahraman AMerikan askerlerinin sağ salim dönmeleri için dua ediyorum" diyerek Türk askerinin onurunu kıran ve başından beri tek hayali "iktidara geldiğimizde TSK` yı tasfiye edeceğiz " diyen Yahudi üstün madalyon ödüllü BOP eşbaşkanı uluslar arası terör örgütlerine diz çöken , Ulus milletin adını silen AKP genel başkanının 5 tepe` deki çok odalı kaçak sarayı!

Tek devlet ne biliyor musun? TEK israil devleti ; Genişletilmiş büyük Ermenistan BOP felaketi!

"Cumhurbaşkanı" denmez demiyorum çünkü cumhura cumhurluğu unutturuldu; cumhur varsa cumhuriyet var, ortada ne Cumhuriyet nede bir devlet var!

Ordu dağıtıldı, başında darbecilerin uçağı ile sözde kaçırılan havada tur atıp sağ salim iniş yapan hacı hulusi var! Türban girdi asker askerliğini unuttu!

Cumhuriyet diyemiyorum çünkü her tarafta Atatürk düşmanları, Bölücüler ve Gericiler var!

Bayrakları ile birlikte işgal edilmiş vatan, Türk sözü siliniyor her yerden , sadece adı kalmış ve sana yutturmuşmuş " yeni Türkiye" masalı ile savunup ve sen hala Cuma dan hayır bekliyorsun!

Senin de gördüğün o tek devleti aslında CİA kurdu ve 5 tepe barzaniye diz çöktü!

ABD eski dışişleri bakanı Condoleezza Rice: "24ülkenin sınırları değişecek!"dedi bak şimdi küresel medya" Talabani`nin leşinin 24 top ateşi ile Süleymaniye`de askeri törenle nasıl karşılanıyor!" bunu anlatıyor...

Hadi hayırlı cimalar !

Fidan KORKMAZ 
Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi