Demokratik Dilenciler!

Demokratik Dilenciler her tarafta cirit atıyor, Türk Milleti ise trafik kazalarına kurban gidiyor...

31.10.2014 14:05

Türkiye’de trafik kazaları ne çok çoğalır oldu, hiç dikkat ettiniz mi, şehirler içi  minibüsler, şehirler arası yolculuk yapan otobüsler devrilmeye başladı?

T.C Başbakanının ” Farz edin ki bir trafik kazasıydı kazaya kurban gittiler”sözü ile şehit yakınlarını sözde telkin edenlerin yeni Türkiye’sinde yaşıyoruz. İşte kazalar bundan çoğalır oldu?!(1)

Her önüne geldiğini şoför yaparsan, işletmenize alıp ucuz işçi mantığı ile ne iş olursa yaptırırsanız, Kuran- i Kerimi Mesnevisi ile eşdeğer tutan Gayr-i Müslim yobaz Mevlana misali ” Ne olursan ol Gel!” dersen işte böyle olur…

Yeni Türkiye= TÜRK`Ü YE ülkesi oldu(!)

Artık  yeni Türkiye`nin her yerinde İstanbul trafiğinde rastlanan görüntüler  tüm illerde hemen hemen görülür oldu. Sınır dışından gelen BÖLÜCÜLER, bir çocuğunu sırtına , bir bebeğini de karnına bağlamış, diğerleri ise anasının yanında E5 – TEM otoyolunda trafikte seyir halinde olan ve  ışıkları bekleyen arabaların önüne geçip şoförlerden para dileniyorlar…Yüzlerinde meymenet  bile yok, İşte bu Ak Kabinenin ve muhteşem  çatının Mülteci kılıklı Bölücü kardeşleri…

Ya bu  durumda olur ya bu dilenciler bu  arabalar altında kalırlarsa acaba bu şoför mü sorumlu yoksa  başı boşça dolaşıp dilenen mülteci dilenciler mi?

Bunları denetleyecek bir merci yok mu, hani nerede, radarlar, möbeseler, trafik polisleri neredeler?!

 

Mahalleler  içlerinde bile huzuru bozmaya başladılar, Bölücü ağızlarla esnafları rahatsız edip çevreye kirlilik saçıyorlar…Eksik para ile alış veriş yapıp duygu sömürüsü ile  Türk’ün merhametini suistimal ediyorlar.. Ülkenin her yeri bölücü ama adı ”MÜLTECİ!”, her yer zenci, her yer Barack, her yer Hussein, her yer Obama kaynıyor?!

 

Ülkenin huzuru git gide bozuluyor…”Devletçilik” çöküyor. AB-D ve AİHM darbelerine maruz kalan  T.C  Anayasası bile artık işleyemez hale geldi. İşsizlik ülkede aldı başını gitti. Ailelerde geçim sıkıntısı odaklı huzur bozuldu. Türk Milleti borç bataklığında kredi borucunu ödeme derdinde hayata tutunmaya çalışırken bir ortalıkta ellerinde mendil, bazılarının ise ellerinde engelliler derneğine destek adı altında gazeteleri göstererek makbuzsuz , kayıtsız ve küreksiz yöntemlerle Demokratik Dilenciler dolaşmaktadır.

 

Ey Türk oğlu Türk;

 

Sadece Türk’le evlen. Kanına,soyuna kültürüne ve medeniyetine Bölücü kanı bulaşmasına dikkat et. Gayr-i milli topluluklar oluşturmak isteyen küresel güçlerin sözde demokrasi palavraları ile Türk’ün ata yurdunda bir tarafta mülteci adında dolaşan BÖLÜCÜLER, bir tarafta da yabancılarla evlilikler almış başını gidiyor. Daha hurafeci dincilikle çok eşlilik yapanları ve tecavüze uğrayıp dünyaya çocuk getirenleri de düşünün. Nasıl olsa T.B.M.M’den geçmiş olan gayr-i milli yasalara dayalı ” Kürtaj yapılması yasaktır” kanun tasarısının kabul edilmesiyle ” Çocuk Gelinlerin” önünün açılması Gayr-i milli topluluğun oluşmasında ve yeni Türkiye’de  devşirilmiş bir topluluğu kucaklıyoruz!

 

Kapitalizmin zirvesinde sömürgecilerin zalimce , egoist ve bencilce  Türkiye’de sözde kirli yatırımları zirve yaparken, normal aile bile kendi temel ihtiyaçlarını karşılayamazken ”En az 3 çocuk” isteyenlerin kendi toplumunda huzuru sağlayamazken en 3 çocuk değil, 1 tane Türk çocuğu bile dünyaya gelse o 3’e bedeldir. Çünkü Türk Milleti zekidir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti dilenmez, Türk Milleti köleliğe ve Osmanlı dönemindeki biat kültürüne karşı çıkarak ” Ya İstiklal, Ya Ölüm” diyenlerin izinden giderek ” Cumhuriyetini” kuran millettir.

 

Ve ”Bir Türk dünyaya bedeldir ” Bu sözünü iyi hatırlayarak M.K.Atatürk’ün Türk Milletine verdiği mesajı doğru okuyup ve anlayınız..

 

”Ne mutlu Türk’üm diyene, diyemeyenin canı cehenneme!”

 

”Cepheleri genişletmeyin kontrol her zaman iyidir, Türk’ün İstiklal Marşı KORKMA!-diye başlar; şimdilik sadece gülümseyiniz…”

 

Fidan KORKMAZ
Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi
31.10.2014

KAYNAKLAR:
1)=Mevsimlik işçileri taşıyan midibüs kaza yaptı
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mevsimlik-iscileri-tasiyan-midibus-kaza-yapti-104797h.htm

A)=Afyon’da feci trafik kazası!

http://www.milliyet.com.tr/afyon-da-feci-trafik-kazasi–gundem-1959977/

B)=Iğdır’da askeri minibüs kaza yaptı: 1 şehit 7 yaralı

http://ohaber.com/videogaleri/igdir-da-askeri-minibus-kaza-yapti-1-sehit-7-yarali-v-39652

C)=2. HABUR REZALETİ!

http://www.ilk-kursun.com/haber/204280/2-habur-rezaleti/