Bülbülüm Altın Kafeste...

Cumhuriyet yıkılmışken Anıtkabir`e yürüyenlere duyurulur!

29.10.2014 14:00

Duyduk duymadık demeyin; Cumhuriyet yıkılalı çok oldu! ``Dost acı söyler, düşman güldürür`` boşuna dememiş atalarımız. Tampon bölgelerle sınırlar kevgir oldu. Ülkemiz mülteci kılıklı kaçak teröristlerle doldu. Misak-i Milli bozulalı çok oldu. TSK, NATO Askeri oldu; şehirlerin, % bilmem kaçı dağdan gelen eşkıya ile donatıldı. Cumhuriyet yıkıldı, millet perişan oldu…

 

18 maden işçisi Ermenek’te toprak altındayken, halen en az 3 şehit gelirken, sokaklarda anarşi kol gezerken, 21.Y. Y. karakollar Bölücüler tarafından basılırken, Analar ağlamasın diyenler anaları ağlatırken, gençlik kültürel erozyona uğramışken, Türk`ün ata yurdu 4 koldan küresel işgal altındayken; AB-D ve AİHM darbelerine maruz kalan ülkemiz, TBMM üzerinden tüm kurum ve kuruluşlarla sömürgeciliğin eline geçmişken, vatan topraklarında CİA, BND, MI6 ve Uluslararası terör örgütleri ve ajanları yerli vatan hainleri, küresel işbirlikçiler elini kolunu sallayarak cirit atıyor…


Hangi bayramı kutluyorsunuz; neyin kafasını yaşıyorsunuz prozac bireyleri?


Bugün 29 Ekim`de Anıtkabir` e yürüyoruz bahanesi ile Türk Milletini çözümden uzak konferans salonlarına kitleyip fişleyen İP tabanlı MİLLİ MERKEZ odaklı sözde Milli Hükümeti kurmaya çalışanlara, Gayr-i- Milli Aydınlara ve onların peşine takılanlara Mustafa Kemal`in en çok sevdiği ``Bülbülüm altın kafeste öter aheste aheste`` türküsünü  yolluyorum...Dinleyip kendilerine gelsinler ve hadlerini bilsinler!!.


Siz ne güzel Aydınlarsınız ve ne güzel Aydınlanıp,şimdi de Türk Milletini Aydınlatmaktasınız öyle?! -(2)

Sizleri de mi ``Atatürkçüyüm`` diyen pek milli görünümlü Aydınlar mı, yoksa batılı Toplum Mühendisleri mi böyle ılımlılaştırdı, böyle yetiştiniz de böyle bu kıvama geldiniz?


Sizleri de onlar aydınlatmışlar mıydı böyle?!..Cumhuriyetiniz yaşıyor ha...?!

``30 Ekim`de tak sepeti koluna herkes kendi yoluna’’,durmak yok vatana hıyanet edenlerle yan gelip yatmaya devam ama milli görünmeye de devam... Bu filmi görmüştük biz yıllar önce defalarca...


Meğer siz ne güzel de zenci Obama Gençleri yetiştirdiniz öyle?

Siz ne güzel, Cumhuriyetçisiniz?

Siz ne güzel, Vatanseverlersiniz?

Siz ne güzel Atatürkçüsünüz?

Siz ne güzel Bayrak sevenlermiş siniz?


Sattınız mı kendiniz bile T.C Anayasasının temel maddelerine uymadığınız,  terminoloji kirliliğine uğramış, bölücülük fışkıran, bala karıştırılmış zehir saçan pek milli kitaplarınızı?!


Sahi bu gün kaç kişi fişlediniz, küresel oltanıza yeni balıklar yakalandı mı?!


Ne oldu Milli Merkeze hizmet edince hemen kalktı mı basın yasaklarınız?


Sizde Gayr-i Milli hükümet gibi erdiniz mi muradınıza ‘’ Herkesi kucakladınız mı?’’


Cumhuriyetin ilelebet yaşaması için bugüne kadar siz önce ne yaptınız da ne yüzle Anıtkabir`e gidiyorsunuz? 


T.C vatandaşı olarak `` Vatandaşlık `` bilincine sahip misiniz, ``Milli` nedir bilir misiniz, Gayr-i milli oluşumlara kapılarak `` MİLLİ`` sözünü hangi hadle kirleterek Türk Milletini oyalıyorsunuz?!(2b)

 

EY TÜRK MİLLETİ,

Şimdi bu sorularım size ` 1923 `te M.K. ATATÜRK tarafından kurulmuş olan ``Cumhuriyetin`` ilelebet yaşıyor mu, ``Misak-i Milli`` sınırların içinde vatanın tüm parçaları bir bütün mü?``


Milli Birlik ve beraberliğin güvenli ellerde mi?


Cumhuriyetin 6 temel ilkesinin her biri anlamı itibarıyla uygulamada var mıdır?


Uluslararası hukuk çiğnenmiş, T.C Anayasası kimlerin oyuncağı olmuş?


Tüm siyasi partilerin içindeki kravatlı haydutlar, Demokrasiyi kendileri ayaklar altına almışken, diktatör saldırılara maruz kalan disiplinden uzak tüm kurum ve kuruluşların birer ihanet içindeyken hala en büyük tehlikeyi nasıl göremez oldun?-(2)


Üniter yapın, Ulus Millet anlayışın hangi çizgidedir?


Şimdi Anıtkabir`e geleceğinize, konferanslarda oyalanacağınıza işgal altında olan vatanını, milli namusunu küresel tecavüzden kurtarmak için `` Gençliğe Hitabeyi`` ve ``Bursa Nutkunu`` okuyup bir an önce uygulayın, konferanslarla avutulmayın! (4)

 

Efendiler,


Esad`ın da canı cehenneme, AK hükümetin de yandaş muhalefetinin de ve onların ortaklaşa biat ettiği Gayr-i Milli Kabine Reislerinin de canı cehenneme! Herkes kendi ülkesinden sorumludur, kimsenin BÖLÜCÜ atıkları ile uğraşamayız. Suriye kendi Bölücüleri ile kendi ilgilenmeli, Türkiye`de kendi Bölücüleri ile kendisi devletinin gücünü göstererek ilgilenmelidir. Eğer ``devletçilik `` bitmişse o halde Türk Milletinin Milli İradesi Milli Mücadeleye dönüşerek devreye girer... Böylece herkes haddini bilir!

Kimse Türkiye Cumhuriyetinin Anayasal hukukuna demokrasi adı ile tecavüz ederek ``Kardeşlik``saçmalığı ile Bölücüleri Türk`e kardeş edemez. Her türlü etnik ve mezhepsel kardeşliğe karşıyız. Bunları yapan herkes kardeş görünümlü kalleş ve tescilli vatan hainleridir!

Çünkü Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına `` Türk Milleti denir... Yaşamasın halkların kardeşliği, Yaşasın asil ve yüce Türk Milleti ve Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti!


Mustafa Kemal Atatürk döneminde Osmanlı bataklığında işgalci ve sömürgeci yabancı çoğunluk içinde hurafecilik felaketinde bir sürü ağızların konuşulduğu, uyduruk toplulukların ülkede Türk soykırımlarını Doğu İsyanları adı ile gerçekleştirmekteydi. Anarşik bir düzende küresel operasyonların cereyan ettiği en vahameti siyasi buhranların yaşandığı bir dönemde yok olup gitmeye yüz tutmuş Türkiye halkını tarihten silmeye kalkışan sömürge devletleri ve onların öncü piyonları olan uyduruk topluluklara karşı diriliş mücadelesi veren Mustafa Kemal Paşa, damarlarındaki akan asil kana inanarak, dünyayı karşısına alıp
‘’Ya İstiklal, Ya Ölüm’’ dedi. Türk Milletinin atası her türlü zorluğa rağmen Türkiye Cumhuriyetini kurdu. Cumhuriyeti kurarken de Dış düşmandan çok İç düşmanlarla savaştı. Ve Osmanlı bataklığından dünyaya bir Güneş gibi doğdu, Türk Milletini dünyaya işte böyle tanıttı. Asırlara dayalı olan Türk tarihinin devam etmesini Türk Milletinin dünyaya yeniden Kurtuluş Savaşı vererek kazandığı zaferle Türkiye Cumhuriyetinin doğuşunu ise tarihe altın harflerle yazılmasını sağladı.

``Halen temiz saf kan Türk kalmamıştır`` diyen aptallara ve sömürgeci uşaklara duyurulur!


Ya siz tarihi bilmiyorsunuz, yâda bunu kasıtlı yapıyorsunuz. Türk Milleti asildir ve hala damarlarında asil kanı taşıyan milyonlarca Türk evladı var. Çünkü Türk’ün şanlı tarihi soylu, kapsamlı, çok geniş tarihi öz geçmişe dayanıyor. ``Bir Türk dünyaya bedel`` sözünü Mustafa Kemal ATATÜRK işte bu nedenle söylemiştir. Çünkü sizin bu kirli düşüncenizi daha o zamandan itibaren sezmişti... Kahraman atalarının izinden giden, şanlı Türk tarihinden ilham alan, dünyaya medeniyeti öğreten Türkler, yine damarlarında akan asil kana inanarak tüm Bölücülere ve vatan hainlerine haddini bildirecektir!!.

Evet ..Şimdi bir kez daha duymak istemediğiniz o sözü size hatırlatırız.`` Bir Türk dünyaya bedel``, Ne mutlu Türk`üm diyene, diyemeyenlerin canı cehenneme!

‘’Bugünde de bu makale yazılır mı hiç’’ diye sorma, tam da zamanı… Uyan ve bir an önce toparlan!

1 saniyenin bile hem kendin için  hem de vatan için çok büyük önemi var!!

 

Fidan KORKMAZ
Türk Milletinin Bağımsız ve Özgür Bir Ferdi
29.10.2014

 

KAYNAKLAR:

1)=Maden ocağında göçük: 18 işçi mahsur

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/135113/Maden_ocaginda_gocuk__18_isci_mahsur.html

a)=PKK saldırdı: Üç asker şehit

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27456830.asp

b)=2. HABUR REZALETİ!

http://www.ilk-kursun.com/haber/204280/2-habur-rezaleti/

c)=Silopi’de polise silahlı saldırı

http://www.ilk-kursun.com/haber/204284/silopide-polise-silahli-saldiri/

ç)=Ataturk sevdigi sarki Bülbülüm altın kafeste

http://www.dailymotion.com/video/x69ojo_ataturk-sevdigi-sarki-bulbulum-alti_music

 

2)= AYDIN`` Dediklerimiz Sömürgecilere mi Hizmet Ediyor?!-1

http://www.haberinadresi.org/makale/fidan-korkmaz/aydin-dediklerimiz-somurgecilere-mi-hizmet-ediyor-1/161.html

a)=AYDIN`` Dediklerimiz Sömürgecilere mi Hizmet Ediyor?!-2

http://www.haberinadresi.org/makale/fidan-korkmaz/aydin-dediklerimiz-somurgecilere-mi-hizmet-ediyor-2/162.html
b)=AYDIN`` Dediklerimiz Sömürgecilere mi Hizmet Ediyor?!-3

;http://www.haberinadresi.org/makale/fidan-korkmaz/aydindediklerimiz-somurgecilere-mi-hizmet-ediyor-3/166.html

3)= MUHALEFETTE BESLENEN DİKTATÖRLER!..

http://www.millibirlikhaber.com/muhalefette-beslenen-diktatorler.html

4)= ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR!

http://www.millibirlikhaber.com/ozgurluk-ve-bagimsizlik-benim-karakterimdir.html

 a)=Nereye sürükleniyoruz ve ne yapmalı?

http://www.hasulkuhaber.com/yazaruyeyazi/Nereye-surukleniyoruz-ve-ne-yapmali_/3214