``AYDIN`` Dediklerimiz Sömürgecilere mi Hizmet Ediyor?!-2

MİLLİ GÖRÜNÜMLÜ GAYR-İ MİLLİLER;Bırakın şu Barış ve Kardeşlik saçmalığını artık, vatan uluslararası küresel sömürge işgali altında, ne yani PKK müzakereleri örnek oldu nasılsa, yarın da IŞİD müzakereleri açılır IŞID`le de kardeş olacak mısınız acaba?

20.10.2014 15:51

2. BÖLÜM

Sarıklı, Sakallı, Cübbeli Pezevenkler ve ‘’ Ilımlı Rahibeler’’ dönemindeyiz!

Memleketin mayası git gide bozuluyor, Dinler Arası Diyalog adı altında misyonerliğe soyunan Ilımlı İslam rahibeleri ülkeyi sarıp sarmalıyor, kimi bilinçsizce sırf yeni eğilim rüzgârına kapılıp türbanla kapanırken bir kesimi de bilinçli din hurafeciliğine koyulan kadınların izinde cehenneme gidiyor. Dine saygısı olan başörtülü kadınlarımızı da kendi kirli oyunlarına alet ediyorlar.

Laikliğin ayaklar altında çiğnendiği, kadına değerin düştüğü, ``Cumhuriyet Kadını`` kavramlarından gittikçe uzaklaştığı bir ülkede kadınların böyle bilinçsizce kapanması bir ülkede aydınlık gelecek değil, aydınlığı boğan kap kara gecelerin gündüze karıştığı, kulun kuka kul olduğu günleri başlatıyor. Türk kadının başörtüsü yazma ve yemenidir. Bu ılımlı İslamcıların uydurduğu  ‘’Piramit şekilli Türban’’ ne dinimizde ne de kültürümüzde var. Allah (c.c) bu kadınlarımıza akıl fikir versin..Harbiden kafayı sıyırmışlar. Meğer ne çok günah işlemişler ki türbanla kurtulacaklarını düşünmüşler, yâda uyduruk hurafe hocalarının aşıladığı aklın kullanılmadığı adı İslam olan dinsizlikle tanışmışlar, YAZIK!


Bin bir günah işleyerek kendi uydurdukları cennetlerinde ``40 Hurinin 1 Nuriye sunulacağını`` anlatan yobaz hacı hocaların hikâyelerini dinleyerek; cübbeli soytarılarla cihad çığırtkanlığı yapan, kadınlara   ‘’ Muta Nikâhı’’ kıyarak tecavüze uğratan, kutsal dinimizi ve yüce Allah (c.c) Tekbir’ini kirleten IŞİD pislikleri gibi…


Artık gayr-i milli eğitime mahkûm edildi gençlik. Santim-santim kültürel yozlaşma ile yok olmak mı istiyorsunuz, yoksa kendi ATA yurdunuzda küresel operasyonlarla işgal altında köle gibi yaşamak mı?


Yoksa onurumuzla, gururumuzla, henüz bizim olana zarar gelmeden, geç olmadan, güç olmadan bir an önce icraata koyulmak mı?

Ne kardeşi canım, Hangi Kardeşlik…! Bunların kardeşlik dedikleri tescilli kahpeliktir!  


Türk`ün ocağına incir ağacı diken, senin topraklarına göz diken bu Bölücüler ne zamandan beri kardeşin senin?!

Olmaz olsun öyle kardeşler, defolup gitsinler Ermenistan`a, Irak’a, Suriye’ye, İran`a ait oldukları mezarlıklara... Daha nereye kadar şehit vereceğiz, yoksa siz bu onursuz savaşta``en az daha 3 çocuk`` diye bağıranlarla en az 3 şehit verme mantığı ile 3 `er, 3’er yok olmayı ve kalanlarının da soyunun değişerek dönüşmesini mi bekliyorsunuz?


Veya Reyhanlı ve Soma gibi ismi farklı toplu katliamları da mı kucaklamak istiyorsunuz?

Yaşamaksa bunca rezillik, kepazelik siz zaten çoktan ölmüşsünüz!’’

Atatürk`ün heykellerini bile yıkıyorlar... T.C Bayraklarını Gönderlerden indiriyorlar, olmayan uyduruk dillerini zorla sana  AB-D`nin demokrasi dayatmaları ile kabul etmeni istiyorlar. 


Daha nereye kadar, Yunanlılar, Ermeniler, Fransızlar, İngilizler gelip evinizdeki kızınıza, karınıza ve sana tecavüz edene kadar mı bu bekleyiş?!


Daha nereye kadar kalleş virüslerine, kuyruklu akrep sürüsüne ``kürt kardeşim`` diyeceksiniz?!


Bir de ``Bölücü kardeşim`` deyiniz bakalım, okuyun yeniden kürt diye hitap ederek  yazdığınız  pek değerli sandığınız makale ve kitaplarınızı…Gördünüz mü, şimdi idrak ettiniz mi uyumsuzluğunuzu..?

İşte bu  milliyetsiz YENİ  Türkiye`nin 1923’te kurulmuş Cumhuriyet Türkiye’si ile örtüşmeyen en büyük uyumsuzluklarını sizin başınıza musallat eden küresel güçler, sizin vasıtanızla da bizlere , yani Vatanseverlere enjekte ettiği bu hainleri kürt diye kakalamaya çalıştılar bizlere..!


Değerli okuyucularım,  

Küresel güçlerin sadık efendisi İngiliz Lord Curzon Lozan’da Musul Kerkük konusu konuşulurken bölücüleri kast ederek `` Ben onlara bir alfabe verdiğim gün, görürsünüz``demişti (2)

Daha nereye kadar bizim pek milli görünümlü aydınlarımız  ``KÜRT KARDEŞİM`` nutukları ile bu aşağılık BÖLÜCÜLERİ tedavi edecekler?

Geçenlerde Antalya’da gerçekleşen kitap fuarında bir konferansa katıldım. Kendini aydın diye Türk Milletine tanıtan sözde aydıncıklardan biri salondaki konuklarına bakın nasıl seslendi?!


‘’Salonda Kaç kişi KÜRT var?’’ Diyerek konferansa katılanlara soru yöneltti.  2 kişi salondan el kaldırınca bu Aydıncık pek şaşırmış olmalı’’ aaaa bu kadar mı dedi, neden bu kadar azsınız’’ dedi?!Yetmedi, küresel güçlerin sözde ülkemize yaptıkları işgali anlatırken, Bölücülerin gerçek amaçlarının ne olduğunu acı gerçekleri saptırarak Türk Milletine küresel işgali sindirircesine, hazmettirircesine geçmişimizdeki Tarihi olayları saptırır şeklinde ÇÖZÜMDEN UZAK! Açıklamalarda bulundu. Bölücülük yaptı resmen, Neymiş ‘’500- 1000 yıl sonrasında herkes dünyalı olacaktır’’ dedi, ‘’millet ve vatandaşlık kavramları olmayacak’’ dedi, ‘’Çerkez, Laz, Kürt, Türk gibi etnik kökenleri dillendirerek halkların kardeşliği doğrultusunda bu coğrafyada insanları kucaklamaktan bahsetti’’, aynı  Recep Tayyip Erdoğan gibi  etnik ve mezhepsel ayrışımlar yaparak yani resmen BÖLÜCÜLÜK YAPTI!!Şimdi size bir soru soruyorum, kendisini aydın diye tanıtan bu kişi R.T.E ve Seyit  KILIÇDAROĞLU^dan hiç bir farklı kaldı mı?!Olmayan bir `` Kürt Meselesi`nden konu açtı aklınca, ama konuları resmen saptırdı… Büyük Kürdistandan aslında Teröristandan bahsetti, ‘’ Büyük Ermenistan ve Büyük İsrail Projelerinden`` asla bahsetmedi. Hatta kukla kürdistan’ın sınırlarının Gaziantep’ten mi, yoksa İstanbul’dan mı geçeceği konusunda salondakilere soru yöneltti?!


Zurnanın zırt dediği yer bu olsa gerek...!

Neymiş,’’ AKP iktidarını yıkmalıyız, yıkmalıyız çünkü MİLLİ HÜKÜMETİ kurmalıyız’’ dedi 
  

MİLLİ HÜKÜMETİ İP altında oluşturulan Milli Merkezle mi kuracaklar?! 

Dayanamadım… Türk milletinin bir ferdi olarak; son sözü aldım ve cevap hakkını bile kullanmasına müsaade etmeden milli görünümlü gayr-i milli bu aydına gereken cevabı verdim.``

Beyefendi, ``Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye Halkına Türk Milleti denir, Bu ülkenin resmi dili TÜRKÇEDİR, Misak-i Milli sınırları içinde vatanının parçaları bir birinden ayrılmaz bir bütündür. Siz burada bölücülük yapıyorsunuz, Türk Milletine etnik ayrışımlarla hitap ediyorsunuz. Saygıdeğer diye adını andığınız kitaplarının reklamını yaptığınız Doğu Perinçek,  `` Türk diye bir ırk yoktur`` adlı bir makalesi yazmıştır. Gidin Doğu Perinçek`e söyleyin asıl ``Kürt Diye Bir Irk Yoktur!`` 1800 `lü yıllarda Doğu İsyanlarındaki bu Asiler, karakol basan caniler sömürgecilerin dayatmaları ile kendilerine Kürt deyiverdiler`` En az 7 bin yıllık şanlı Türk tarihini ve Kurtuluş Savaşı verilerek kurulan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesini nasıl yok sayarsınız?

Ayrıca Milli Hükümeti kurmaktan bahsediyorsunuz..?

Milli Hükümeti kurmak isteyenler Mustafa Kemal Atatürk gibi Demokrasiler üstü, partiler üstü, uluslar arası siyasetler üstü bir çizgide milli mücadele yolu ile Milli Hükümeti kuracaklardır... Mustafa Kemal Paşa, Kurtuluş Savaşını vererek milli hükümeti ve Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur!

Hiç boşuna `` Kürt meselesi`` falan da deyip durmayın, siz kimi kandırıyorsunuz?

Bu ülkede ``Kürt Meselesi``yok.. Bu ülkede MİT meselesi var, MİLLİ SAVUNMA meselesi var!!`

Milli Hükümet demokrasilerle kurulmaz. Hele de AB-D dayatmaları ile şekillenen Demokrasi zaten bitmiştir! Milli Hükmet 2. KURTULUŞ SAVAŞI ile kurulacaktır.!`` 

-‘’ Hanımefendi sakin olun, saygısızlık yapmayın`` dedi

``Sizi dinlemiyorum, konuşmalarım bu kadar cevabınıza da ihtiyacım yok, gidin Doğu Perinçek`e söyleyin asıl ``KÜRT DİYE BİR IRK YOKTUR`` Bu ülkenin adı Türkiye, Milletinin adı Türk, dili de TÜRKÇEDİR`` dedim ve salonu terk ettim…(3)

Siz kör müsünüz yoksa küresel işbirlikçilerin, batılı toplum mühendislerinin sadık öğrencilerinden mi? 

Konferanslarda uyduruk bilgilerle Türk Milletini zehirleyen bu milli görünümlü ``Gayr-i Milliler`` kendilerini AYDIN olarak Türk Milletine göstermekteler.


Ey, Milli Görünümlü Gayr-i Milliler!!

Küresel çetelerce özenle silahlandırılmış olan ‘’ Kardeş’’  dedikleriniz sınırlara yerleşen Türk düşmanları ile de birleşip gelip kapınıza dayandığında bu makalemi hatırlayınız ve ne demek istediğimi işte o zaman anlarsınız...
 

Mustafa Kemal ATATÜRK,`` Ortadoğu bataklıktır demiştir bizim Orta doğuda işimiz yoktur. Onlar önce kendi bağımsızlıklarını kendi iradeleri ile kazanmalı daha sonra federasyon düşünülebilir`` demişti.


Hazımsızlık yaşıyorsanız şimdi GAVİSCON için iyi gelir… Aynı zamanda reflüyü de tedavi eder; ama gerçekleri gören vatanseverlere kıskançlık, fitne ve fesatlık, kumpas ve hazımsızlık yapıyorsanız eğer bunun hiç bir ilacı yoktur, tek çaresi var o da TEK KURŞUN sıkın kafanıza olsun bitsin,  kendinize Aydın diyerek fazla kalabalık yapmayın!


Dikkat ederseniz, çok güvendiğimiz Aydınlar da maalesef bu bölücüleri `` kürt ismi ile anmaktalar, sanırım hala uykudalar.Uyandı sandıklarımız farklı kanallardan uyutulmaktalar..(!) Bunlar mı milleti gaflet uykusundan uyandıracaklar?!


Bundan sonra kürt ismini anan hiçbir aydının yazılarını okumayacağım, sizin karanlıkları kucaklayarak ülkemize AB-D sömürgecilerinin enjekte ettiği uyduruk isimler ve terimlerinizle getireceğiniz aydınlığa bizim Türk Milleti olarak ihtiyacımız yok. ``Ne mutlu Türk`üm diyene, diyemeyenin canı cehenneme``- Nokta!


(devam edecek)

Fidan KORKMAZ

Türk Milletinin Bir Ferdi

20.10.2014


KAYNAKLAR:

1)= İngiltere, Peşmerge güçlerini eğittiğini açıkladı

http://sozcu.com.tr/2014/dunya/ingiltere-pesmerge-guclerini-egittigini-acikladi-620349/

 A)=PKK’yı ABD’den korumuş!

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/pkkyi-abdden-korumus-96710h.htm

 2)= Banu Avar Belgesel Full Tamamı

http://www.youtube.com/watch?v=Zr-TUcJeBHE

A)=Abramowitz`in Tercümesi: ‘Türkiye’nin nazik durumu’ neymiş?! 

http://www.guncelmeydan.com/pano/abramowitz-in-tercumesi-turkiye-nin-nazik-durumu-neymis-banu-avar-t32635.html

B)= ABDullah Gül - Colin Powell Gizli Anlaşması

http://www.youtube.com/watch?v=Zvq6UCn7zOc