``AYDIN`` Dediklerimiz Sömürgecilere mi Hizmet Ediyor?!-1

Bölücülere ‘’kürt’’ ismi ile hitap eden aydınlarımızın hiç birisi milli değildir. Küresel güçlerin sadık neferlerinin uydurduğu bir isimle olmayan bir etnisteyi anmak, sömürgeciliğe hizmet ederek bölücülere de meşrutiyet kazandırmaktır.

19.10.2014 22:39

Bu da şuan ki ülkemizde uygulanan uyduruk ‘’Barış ve Demokrasi’’ sürecine farkında olmadan destek çıkmaktır. Yazılarında kürt sözüne yer veren  herkes UNESCO’ya gerçek dışı beyanlarla levazımatçılık yapıyorlar..(!)

Siz eğer milli aydın sıfatı ile doğudaki vatandaşlarımızı aydınlatmak istiyorsanız onlara gerçekleri söylemek zorundasınız. Hiç bir tarihi bilgilere ve antropolojik belgelere ayrıca arkeolojik kanıtlara dayanmayan bu bölücülere kürt ismi ile hitap ettiğiniz sürece sömürgecilerin oyunlarından asla kurtulamaz ve mevcut sorunu da asla çözemeyeceksiniz. Ermeni`den dönme, Yahudi’den devşirme, Fars karışımı iblisleri illa da tanımlamak istiyorsanız eğer, onlara BÖLÜCÜLER deyiniz. `` PKK ile kürtleri ayıralım `` diyen sözde milli aydınlara da duyurulur!

Siz milli değil gayr-i milli aydıncıklarsınız!

Zaten siz onlara BÖLÜCÜ deseydiniz PKK ile doğudaki vatansever vatandaşlarımızı zaten ayırmış olursunuz. Çünkü PKK, Küresel güçlerden, AB-D`den desteklenerek şımartılan sermaye kasaları da AB ülkelerinde olan çok yönlü bir terör örgütüdür.

Küresel Güçlerin özellikle de İngilizlerin kışkırtmaları ile Doğu illerini tarihimizde de kana bulayan tarikatlar gölgesinde uyduruk şeyh ve şıhlarının müritleri olan bu Asilerin o günkü amaçları bugün de aynıdır. Tek hedefe odaklanan bu BÖLÜCÜLER bugün farklı isimlerle genişletilmiş, siyasi demokrasi palavraları ile kollara ayrılmış El-Nusra, ÖSO, IŞİD, HORASAN, Hizbul Müslüman Kardeşler, PYD isimleri ile hepsi PKK & ASALA merkezlidirler.(1)


Bölünme, dönüştürme, değişim ve dönüşüm Türklüğü yeryüzünden silmek amacı ile hurafe İslamcılıkla Masonların gölgesinde bugün ‘’ Dinler Arası Diyalog``politikaları ile ``Hristyanlığı`, ``Misyonerliği`` hâkim kılmak adına Türk`ün ata yurdunda bu topraklarda ILIMLI İSLAM adı ile İslam dışı davranışlarla demokratik kravatlı teröristlerin destekleri ile cirit atmaktadırlar.

‘’Türk-Kürt kardeştir AB-D emperyalizmi kalleştir, yaşasın halkların kardeşliği’’ sloganları ile Aslanlı yola mason Bitlis Bölücüsü İsmet İnönü’ye koşanlardan farkınız ne sizin?

 

Kürt diye bir halk yoktur, sen ona kürt dedikçe onu aydınlatamazsın. Aksine AKPKK ve yandaş muhalefeti ve dışarıdan destekli çakma ulusalcılığı aşılayan Atatürk maskesi takan İşçi partiler gibi bölücüleri şımartırsınız... Onları tarihi gerçeklerle yüzleştiriniz. Şanlı Türk tarihinde kürt diye bir ırk yoktur, sonradan uyduruk kürt adı ile gerçekleşmiş Doğu İsyanları vardır, bunlara aynı zamanda Kürt İsyanları da deniliyordu… Tarihte yaşanılmış Türk soykırımları vardır. Karnınızdan konuşmayacaksınız onlara cesurca, korkusuzca  gerçekleri söyleyeceksiniz, ‘’kürt diye bir ırk yoktur`` diyeceksiniz!!
 


Bölücüler kardeşinizse terörist başı Ermeni Artin Agopyan bebek katili ÖÇ-ALAN da mı kardeşinizdir sizin…?


Bakıyorum da müzakere sürecine uyumlu şekilde bazı aydınlar ermeni bebek katiline neredeyse   ‘’Sayın ÖÇ-ALAN’ diyecek kadar kibarlaşmışlar yada sadece Abdullah Öcalan diyerek yetinmekteler..?!


 Analar ağlamasın diyenleri eleştirirken bir tarafta da halen anaları ağlatmaya devam ederken; Bu ne ilk ne de sondur… Şehitler sıraya dizilmiş gelirken, siz hala kürt ismi ile bu bölücüleri anarken, bir yandan da milli mücadeleden, milli birlik ve beraberlikten bahsederken kendi tezatlarınız içinde boğulmaktasınız!Daha kaç asker bu İmralı`da parlatılan, NOBEL ödülüne namzet gösterilen Ermeni APO piçi yüzünden şehit edilecek, daha kaç güvenlik görevlisi daha, yetmedi mi hala?!Ne barış türküleridir bu bitmek bilmiyor. Yahu hayvanlar size ‘’ben kürdüm diyor, hiçbir arkeolojik ve antropolojik bilgilere ve tarihi belgelere dayanmadan benim ayrıca hayvanca dilim var diyor ve ``kürt devleti kuracağım’’ diyor senin olanı senden söke-söke alıyor. Bayrağını indiriyor...Siz ne yapıyorsunuz?


Ha bele kitap ve makalelerinizle bu bölücüleri ``kürt`` ismi ile anarak Türk Milletini sözde aydınlatarak ’Onlar bizim Kürt kardeşlerimiz onları da kucaklamamız lazım, doğudaki halkımızı da  aydınlatalım’’ diyorsunuz öylemi?!

 

‘’Kürt diye bir ırk yok ki devleti de olsun!’’ Aksini iddia eden tarihi belgelerle uluslar arası arkeolojik kanıtlara dayalı doğal tarihi bilgilerle konuşsunlar bakalım kim yalan söylüyor. Kendilerini halk diye Türk Milletine kakalamaya çalışanların en az 3 bin yıllık tarihi öz geçmişe, kültüre ve medeniyete sahip olmaları gerekiyor. En az 7 bin yıllık tarihi öz geçmişe medeniyete sahip olan Türkler, bu toprakların gerçekler sahipleridirler. Tüm tarihi belgeler hatta şuan ayaklarını bastıkları küresel güçlerin demokratik işgaline uğratılan bu topraklarda şanlı Türk Milletinin silinmez izleri var…

 

 İngiltere, Fransa, Yunanların kışkırtıp Doğuda İsyanlar çıkarttığı ve kendilerine öncü işgalci piyonlar yaptığı bu ASİLER ise gerçekte Ermeni’den dönme Yahudi’den devşirme Fars karışımı iblislerdir. Türklerin BOZKURTUNU bozdan ayırıp KURT yaptılar, BOZKURTLARI hain İSMET İNÖNÜ ile kaldırdılar. TÜRK sözüne harf oyunu yapıp kurdu da Kürt yaptılar bu da yetmedi yeni Türkiye saçmalığı ile asil ve soylu bir milleti PKK, IŞİD terör örgütleri ile şekillendirip ülkeyi küresel sömürgeciliğin zirvesinde Kürdiyeleştirmek; Türkleri ise gayr-i meşru topluluklarla harmanlayıp mülteci kılıklı eşkıyalarla karıştırıp top yekûn tarihten silmek istiyor İBLİSLER!

 Bölücüleri, onların sahiplendiği isimle andığınız sürece ‘’ TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUMHURİYETİ’’ için milli mücadeleyi verimli noktalarda başlatamayacaksınız. Onlara gerçekleri anlatmalısınız ki, gerçek dostumuzla ve düşmanlarımızla tanışalım. Neymiş``onları yok sayarsak onları ayırmış olursun çekip giderler o zaman bölünürler, önce vatanı kurtaralım, birlik sağlayalım sonra onlara gerçekleri anlatırız’’ diyen budalalara açıkça yazıyorum!

``Merak etme hiç bir yere gittikleri yok aksine o kürt dedikleriniz yetmezmiş gibi en az 10 çocuk doğurmak için, Ezidisi, Süryanisi, Yahudisi, Ermenisi ile birleşerek soyumuza zehir karıştırmak için GELDİLER!


Çok mu korkuyorsunuz gideceklerinden..?!


Mustafa Kemal Atatürk, ‘’Geldikleri Gibi Giderler!’ demişti, hatırlatayım!


Cehenneme kadar gitsinler. Türkler kadar, Mustafa Kemal ATATÜRK ve Türkiye Cumhuriyeti kadar başlarına taş düşsün, vatan haini iblisler, topraklarımıza çöreklenen Türk’e nankörlük eden kuyruklu soysuz sopsuz akrepler hiçte umurumda değiller. ``Ya bu ülkeyi ve Türk Milletini sevecekler yada geçmişte olduğu gibi tarihlere destan yazan şanlı Türk askerlerimizin bastırdığı isyanlarda olduğu gibi yine ait oldukları çöplüye IRAK, İRAN ve SURİYE’YE defolup gidecekler!!``

Onlara ‘’kürt’’ diye hitap eden Aydınlardır asıl BÖLÜCÜLÜK yapan...

` Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına `` TÜRK MİLLETİ`` denir`` hani nerede sizin ulus devlet anlayışınız?

Ey kendilerini Cumhuriyetçi sanan milli görünümlü Gayr-i Milli Aydınlar, şimdi söyleyin  bana siz bu çizginin hadi şimdi siz neresindesiniz?!


Sınırlar kevgire dönmüş, sınır güvenliği diye bir şey yok, Milli Güvenliğimiz tehlikede. Her taraf BÖLÜCÜ kaynıyor, ama ismi MÜLTECİ... Yurdun dört bir yanına yerleşiyorlar. Hiç ummadığınız yerleri bile kendilerine mesken tutmuşlar. Ellerinde harita keşif yapıyor İBLİSLER!  Görünen o ki Anadolu kısa bir zaman içinde çok sancılı ve zor günler geçirecektir.  Bir taraftan Küresel İşbirlikçiler sözde yatırımlarını yaparken, sömürgeci yatırımları ile göz boyarken, diğer taraftan da Bölücüleri ülkemizin en stratejik yerlerine konuşlandırıyorlar?!


Şanlı Türk tarihimizdeki diktatör Halife ve kukla hükümeti sayesinde geçmişte azan Asiler vasıtası ile yüz bulan emperyalist güçler bugün mülteci ismi ile yine kukla hükümetin ve yandaş muhalefetin eli ile ülkemize geldiler. Arkalarında ise yine 7 düvel, sözde yatırım, kalkınma bahaneleri ile operasyon-el şekilde işgali gerçekleştiriyorlar. Artık en uzak bildiğiniz köylere bile yerleşmişler...Ellerinde harita resmen keşif yapıyorlar...Kıyamet yarından bile yakındır yakın...!
 

Yeter artık yeter, saçmalamayı bırakın. Görmüyor musunuz, kör müsünüz; yoksa Bölücülere ve sömürgeci devletlere şirin görünmek hevesinde misiniz nedir?!Kardeş dedikleriniz en önden gidip, kanun, kitap, hukuk tanımadan, şehirleri yakıp yıkan, askerlerimize kurşun sıkan, onları şehit eden, devlet millet tanımayan KAL-(LEŞ)-LER-DİR! Neymiş PKK ile Kürdü ayıralım, Ayırmayalım kardeşim. Onlar kendileri kendilerini PKK ile ayırmasını bilmelidirler. Onların aklı yok mu sizce? 

Yoksa onlar fakir fukara ezilen halk mı, hala sizlerin gözünde?

Bırakın şu saçmalıkları artık. AB-D tarafından işgal edilmiş olan T.B.M.M’ de 550 milletvekilinin çıkardığı gayr-i-meşru yasalarla ve alınan kararlarla o topraklarda devletin gücü çekilirken siz onları yani Doğudaki vatandaşlımızı PKK ile ayıramazsınız. Hele de onlara kürt ismi ile hitap ederken. Emin olun onlar bile rahatsızdır bu isimden… Onlara devletin gücünü göstereceksiniz. Mevcut şartlarda öyle bir devlet ve devlet adamları da yok zaten...


Maalesef ki sizin bile artık ülkeyi işgal edenlerden ve onlara destek verenlerden pek farkınız kalmıyor, ya bilinçli yâda bilinçsizce tarihi anlatayım derken AB-D sömürgecilerine hizmet etmiş oluyorsunuz! Kaş düzelteyim derken göz çıkarıyorsunuz!!


Doğudan esen sert rüzgârlar göçlerle birlikte batıya geliyor. Yakında sizin de şehrinizde, ilinizde mahallenizde ve köyünüzde tıpkı Doğudaki gibi sorunlar başlayacak... Birçok yerde başladı bile. Sizler de hala onlara`` kürt kardeşim `` edebiyatları ile seslenerek AKPKK taktiği kardeşlik kucaklamalarına kapılarak onlar da sizi ve size ait olan tüm değerlerinizi bir güzel becerirken…Bırakın şu kardeşlik saçmalığını artık, vatan uluslararası küresel sömürge işgali altında, ne yani PKK müzakereleri örnek oldu nasılsa, yarın da IŞİD müzakereleri açılır IŞID`le de kardeş olacak mısınız acaba?


Böyle aymazlıkların yaşandığı bir ülkede kardeş görünümlü kalleşler asla bitmez buradan size bir kez daha söyleyeyim... 


(devam edecek)


Fidan KORKMAZ

Türk Milletinin Bir Ferdi

19.10.2014

KAYNAKLAR

1)= İngiltere, Peşmerge güçlerini eğittiğini açıkladı

 http://sozcu.com.tr/2014/dunya/ingiltere-pesmerge-guclerini-egittigini-acikladi-620349/

A)=PKK’yı ABD’den korumuş!

 http://www.yenicaggazetesi.com.tr/pkkyi-abdden-korumus-96710h.htm