Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek ağıyla bilinmesi gerekenler

10.07.2015 11:01


Yüzümüz genellikle yaşlanmanın ilk belirtilerini görüntülüyor. Zaman içerisinde yüzümüzde ve vücudumuzda sarkmalar ve kırışıklıklar oluşur, özellikle yüz ve boyun kısmında. Bunun sebebi ise yer çekimi ve yüzümüzdeki hacmin ve kollajenin azalması.
Ameliyatsız iple yüz germe cerrahi operasyona bir alternatif olabilir sizin için. Yüze, boyuna ve vücudun her bölgesine uygulana bilen bir tekniktir.
Lifting etkisi bir yandan uygulanan iğneler tarafından, diğer yandan vücudun iplere reaksiyon olarak hayata geçirdiği aksiyon mekanizması tarafından sağlanır. Bu reaksiyon anında vücut tarafından algılanır ve vücut biyolojik fibroplast, kollajen ve elastin üretir. Böylece lifting etkisi iki katına çıkmış oluyor.

Ameliyatsız İple Yüz Germe Uygulaması için Uygun Bir Aday mıyım?
Eğer sizde aşağıda belirttiğimiz şartlardan en az birini taşıyorsanız iple yüz germe uygulaması için uygun bir adaysınız demektir.
- Yüzünüzde kırışıklıklar var ise
- Yüzünüzde sarkmalar oluşmuş ise
- Alt göz kapaklarınızın altında kırışıklıklar var ise
- Ağız/dudak çevresinde kırışıklıklar var ise
- Çene altındaki cildiniz sarkıyor isev - Yüzünüzü gençleştirmek ve yenilemek istiyorsanız

Ameliyatsız iple Yüz Germe Uygulaması Muayenesi Nasıl Yapılacak? 
Estetik ve Plastik Cerrahımız Dr.Aslı BERKER sizi muayene ederek ameliyat öncesi fotoğraflarını çekecektir. Muayene esnasında doktorunuzla medikal geçmişinizi, kullandığınız ilaçları, ilaç alerjileri, diğer tüm bilgilerinizi paylaşmalısınız. Doktorumuz edindiği tüm bilgiler ile sizin ameliyatınızın tüm değerlendirmelerini yapacaktır. Muayene sonrası durumunuza göre ameliyat öncesi yapılması gereken tüm detaylar sizinle paylaşacaktır. 

www.asliberker.com    05335129427