"Yalan yazıyorsunuz"


Çok sert açıklamalar...

21.10.2015 19:41
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, idmanda kulüp hakkında yapılan haberler yüzünden basın mensuplarına tepki gösterdi. Ajax maçı öncesi antrenmanı ziyaret eden Yıldırım, basın mensuplarının yanına gelerek, "Yalan yazıyorsunuz" diye çıkışarak çok sert açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün spor gazetelerinde çıkan Terraneo ile kavga ettiği haberleri üzerine basına konuştu. "Haftasonu divanda basınla ilgili konuşacağım, dinleyeceksiniz. Biz sizlerin içişlerinize karışmıyoruz siz de karışmayın. Terraneo kulüpte oturmayacak burada oturacak. Ben yönetici olarak arkadaşlarla zaten orada oturuyoruz. Ne olduğunu bilmeden, yalan haberler yapıyorsunuz" diyen Fenerbahçe Başkanı, devamında şunları söyledi:

"Gerektiğinde kızacağız. Sizler kavga etmeden mi hayatınızı yaşıyorsunuz. Eşlerinizle kavga etmiyor musunuz. Çocuklarınıza kızmıyor musunuz. Biz hayatı stresli yaşıyoruz. Bundan sonraki hem Avrupa hem ligdeki tüm basın akreditasyonlarını artık ben yapacağım. Aleyhte yazanları almayacağım. Aleyhte yazan hiçbir kimseyi sokmayacağım. Oğuz Tongsir'i (TSYD Genel Başkanı) de buraya çağırıp konuşacağım. Yeni habercilik bu değil. Bilim ve teknik ilerledi. 'Aziz Yıldırım şuna kızdı, buna kızdı.' Bunları geçin. Ayıp. Size yakıştıramıyorum. Hoca'yla da, İlhanla da (İlhan Ekişoğlu) Mahmutla da (Mahmut Uslu) kavga ederim. Fenerbahçe'nin menfaati için kavga ederiz, ama sonra yolumuza devam ederiz. Sizin patronlarınız, müdürleriniz size hiç kızmıyor mu? Yalan yazıyorsunuz. Tarihleri de yanlış. Oturup dört taneniz bir araya gelip ortak haber yapıyorsunuz. Yüzünüze söylerim hepinizin. Çok ayıp. Hiçbir şeyden çekinmem. Çok ayıp. Bundan sonra her gün, patronlarınız ve sizinle ilgili 'Sizin de çevrenizden duyuldu, şu oldu, bu oldu' diye yalan haber yazdıracağız. Divan'da da cevabı da vereceğim. Cumartesi günü iyi dinleyin beni."

Odatv.com

747

Hava Durumu ANKARA