Meclis açıldı! Koray Aydın MHP saflarında!


Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeni dönem 600 vekilin yemin töreniyle başladı. İYİ Parti Milletvekili Koray Aydın ise MHP saflarında göründü. İşte ayrıntılar; Kaynak: Meclis açıldı! Koray Aydın MHP saflarında!

08.07.2018 10:10

TBMM’deki yemin töreninde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli ve İYİ Partili Koray Aydın'ın samimi görüntüleri dikkat çekti. MHP Lideri Bahçeli, Koray Aydın’ı karşısında görünce bir anlık şaşkınlık yaşadı.

Devlet Bahçeli ve Koray Aydın Meclis'te yemin töreninde bir araya geldi. Aralarında gerginlik olan iki ismin samimi tokalaşmaları gözlerden kaçmadı.

MHP lideri Devlet Bahçeli ve MHP'den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti'ye geçen Koray Aydın bugün Meclis'te bir araya geldi. Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimi bir şekilde tokalaşmaları dikkatlerden kaçmadı.

BAHÇELİ, ŞAŞKINA UĞRADI

Koray Aydın Meclis'te Bahçeli'nin yanına gitti. Tokalaşmak için el uzatan kişinin Koray Aydın olduğunu gören Devlet Bahçeli şaşkın bir ifadeyle ayağa kalkarak Aydın'ın elini sıktı. Bahçeli ve Aydın'ın diyaloğu yerlerine oturduktan sonra da sürdü.

"İSTİFA TEK TARAFLI TERCİHTİR" DEMİŞTİ

Bahçeli, MHP'den istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan Koray Aydın için "İstifa tek taraflı tercihtir, partimiz açısından hayırlı olmuştur. 2019'daki bir adaylık için şimdiden isim veriyorsa birilerini hava boşluğuna atıp yerine geçmeyi düşünüyordur" demişti.

koray-aydin1.jpgkoray-aydin2.jpg

108

Hava Durumu ANKARA