Türkiye Tayyip Erdoğan ile Nereye Gidiyor


Astroloji bilimsel verilerden oluşan bir ilim dalıdır. Astrolojinin özünde tevekkül yatar.

05.08.2016 21:14

Türkiye'nini haritasını incelememde burcu Akrep yükseleni Yengeç burcu Recep Tayyip Erdoğan'ın burcu Balık yani üçünün de su burcu büyük üçken karmadan gelen enerji birbirini desteklediğini gösteriyor.

Cumhurbaşkanın Türk tarihi üzerinde kadersel değişime sebebiyeti büyük üçgen Uranüs,Satürn,Plüton şöyle anlatır Uranüsün dinde reformlar özgürlük getireceğini teknolojiyle birlikte hükumet yasalarında hukukun güvenilirliğinin topraklarımızın disiplin ve sistemlerle korunmasını Satrün anlatır. Plütonda entrikalarla savaş mücadelesiyle reformlarla devrimlerle dönüşeceğini anlatıyor.
Türkiye'nini ve Recep Tayyip Erdoğan'ın haritasını birleştirdiğimde 2012 yılında dönüşüm noktası başlamış görünüyor yani Türkiye'nin Tur Dağının etrafında dönmesi gibi 40 yıl döngüsünü tamamlanmış. Bir soğuk savaş eşiğinden geçeceğimizi de anlatıyor. 2027 yılına kadar Türkiye dünya gözü önde büyük sıçramayla şok yaratacak.
Haritadaki karşıt acıları dış ülkelerin bundan dolayı ayaklanmalar sebebiyet vereceklerini anlatır iç çatışma tehlikesi var. Tepe noktasında Neptün balık burcunda uzun süre orada olması karmasından getirdiği Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık seçimlerininde gerçekleştireceklerini anlatır. Bu arada gizli düşmanların artacağını gösteriyor. Jüpiter 12. evde bulunması Allah tarafından vatanın ve Cumhurbaşkanın korunacağını gösteriyor. Haritada savaşın kaçınılmaz olduğu ama savaştan galip çıkacağımız anlaşılıyor. Ekonomimizinde çökme olmayacak. Cumhurbaşkanımızın projeleri 2027 yılında gerçeğe dönüşmüş olacak.
Arap Emirliklerinin burcu aslan, konforu altını anlatır. Bizim kardeş evimizde 3. evde kuzey ay düğümü ile kavuşan dünya gezegeni junoyla başarımızı mühürlüyor, yani yer altı kaynaklarından faydalanacağız.
Almanya'nın burcu oğlak disiplini anlatır 8. evde kayıp evinde chiron ay düğümü kavuşması Almanyayı sıkıntı beklediğini işaret eder. Ekonomi ve teknoloji çekişmesinde Almanya'nın Türkiye düşmanlığı su yüzüne çıkacak ve çekişme sonucu Türkiye Almanya karşısında söz hakkına sahip olacak.
Çinin burcu kova, teknolojiyi anlatıyor. 150 dereceyle 4. evde jüpiter ay düğümü kaderimiz karmamızdan getirdiğimiz Çin devleti ile bir dönem birliktelikle menfaatimiz doğrultusunda iş birliği yapacağımızı anlatıyor.
Ülkemize yönelik olan suikastlar söz konusu, Cumhurbaşkanımız dikkatli olmalı. Cumhurbaşkanımızın projeleri 2025 yılına kadar sanatta, eğitimde, sigortada, sağlıkta, kentsel dönüşümde, teknolojide, hava alanında, Kanal İstanbul Projesinde, hayvan hakları, turizm, tarım reformları alanlarında tamamlanacağını anlatıyor. Bu arada sağlına çok dikkat etmeli çok zorlandığını yorulduğunu ama kararlı olduğunu vatan sevgisini Neptün fedakarlığını anlatıyor Söz konusu olan reformlar devrimlerle haritamızın kaderinde yer alıyor. Allah Recep Tayyip Erdoğan sadece vekil kılınmış.
Türkiye de büyük sıçrama olacak, dış ülkeler Türkiyeyi Cumhurbaşkanın siyasetini örnek alacaklar bununla beraber Tayyip Erdoğan'ın İslama-fobinin yenilmesinde çok büyük katkıları olacak.

1507

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA