Hilmiye Küçüktuna'nın ilk kitabı çıktı


Hilmiye Küçüktuna’nın ilk kitabı "Bir Umut Veda Etmez" Ares çıktı.

04.02.2016 08:21

Kitap, şiirsel tarzdakişisel gelişim kitabı olarak kaleme alınmış 6 ana maddeden oluşmaktadır.

Duygular, Yaşam, Umut, Gelişim, KendiDeğerin ve Sevgi konularını kısa kısa barındırmaktadır.

Her ne yasadıysak ve de yasayacaksak,yasama daha umutlu ve mutlu bakmamızı sağlayan bir kitaptır.

Karamsar duygulardan ve negatif bakışaçısından seni alıp daha pozitif ve mutlu bir şekilde yaşama seni bağlayacakolan bir kitaptır.

Bir nefeste değil, sindire sindire okunmalıdır;Mutsuzluklar dan Mutluluğa bakmamızı daha sevgi, saygı ve hoşgörülü davranmamızısağlayacaktır.

Değerlidostum Hilmiye Küçüktuna'nın ilk denemesinde sergilediği bu şaşırtıcı başarınedeniyle kutluyor ve kitabın geniş kitlelerce okunmasını diliyorum."

Umut Veda Etmez adlı kitabım. ....

Sevgiler

1471

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA