Cem Yılmaz taşı yine gediğine koydu


"Havuz medyası" olarak bilinen A Haber, Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı'ya destek vermesini eleştirerek "Cem Yılmaz iyice dibe vurdu!" dedi.

13.04.2015 20:10


Bu habere Twitter'dan yanıt veren Cem Yılmaz "Az evvel "Cem Yılmaz dibe vurdu" diye haber gördüm....Aman efendim estagfurullah :)))" diye yazdı.

İber Ortaylı'nın "B.k kurarsınız yeni Türkiye'yi" şeklindeki çok konuşulan çıkışına ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan destek gelmesi "havuz medyası"nı kızdırdı.

Cem yılmaz Twitter hesabından "Biz İlberciyiz arkadaşım.Yeni ne canım. Türkiye demek nasıl olur da yetmez! Memleketini seven adam,yeni eski diye yaygara yapar mıymış? Türkiye iyidir iyi... başa döneceğim yine... Türkiye tamamdır yani....Bak ne güzel...net! Türkiye... bu ya işte... Zor değil ki" şeklinde mesaj yazmıştı.

"CEM YILMAZ İYİCE DİBE VURDU"

Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı'ya desteğine kızan "Havuz medyası" olarak bilinen A Haber, "Cem Yılmaz iyice dibe vurdu" başlıklı haberinde şu ifadeleri kullandı:

"Şahan Gökbakar'ın gişede ezdiği Cem Yılmaz, kendisine yeni uğraş buldu. Filmleri hüsrana uğrayan komedyen, teselliyi sosyal medyada aradı. Son dönemde iyice ağzını bozan İlber Ortaylı'nın 'Yeni Türkiye' açıklamalarına twitter'dan destek veren Yılmaz, halkın tepkisini çekti. (...)Tartışmalara, son dönemde yaptığı işlerle büyük başarısızlıklar yaşayan Cem Yılmaz da katıldı. Gişede umduğunu bulamayan ve rakibi olarak gösterilen Recep İvedik'in yaratıcısı Şahan Gökbakar'ın hep gerisinde kalan komedyen sosyal medyaya sardı. Sanal alemden uzak duran Yılmaz'ın twitter'ı aktif kullanması sevenlerini şaşırttı.(...)"

Bu habere Twitter'dan yanıt veren Cem Yılmaz "Az evvel "Cem Yılmaz dibe vurdu" diye haber gördüm....Aman efendim estagfurullah :))) çok şakacısınız." diye yazdı.

1078

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA