Yılın haberini medya görmedi


Cumhuriyet gazetesi yılın haberine imza attı. MİT’e ait TIR’ın içindeki Suriye’ye götürülen silahların görüntüleri yayınlandı. Medya haberi görmedi.

30.05.2015 01:15

Cumhuriyet gazetesi yılın haberine imza attı. 

Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar imzalı haberde, MİT’e ait TIR’ın içindeki Suriye’ye götürülen silahların görüntüleri yayınlandı. 

Şimdi, Cumhuriyet’e sırf gazetecilik yaptı diye terör soruşturması açıldı.

Ancak… 

Gelin görün ki; “merkez” medya bu habere karşı “üç maymun”u oynadı. 

Havuz medyasını geçtik… 

Hürriyet, Milliyet, Vatan, Radikal, CNN TÜRK, Habertürk ve NTV de dahil olmak üzere o “çok izlenen” yayın organları da yılın haberini görmezden geldi. 

Düşünün...
Aylarca, Türkiye MİT TIR'larını konuşmadı mı?
Aylarca, içinde ne olduğuna dair en üst düzey devlet yöneticileri açıklamalar yapmadı mı?
Aylarca, bu TIR'lara dair soruşturmalar gerçekleştirilmedi mi?
Evet.
E o zaman? 
Her şeyi geçtik, çok büyük bir haber değeri taşımıyor mu bu görüntüler?
Böylesine ödüllük bir haber nasıl görmezden gelinir?

Ama işte… 

Ey korku sen nelere kadirsin. 
Kimden korkulduğu da herkesin malumu...

Odatv.com

643

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA