TV Sunucusu ve Yazar Bihin Edige okuyucusu ile buluşuyor


Türkiye'nin Özgür sesi haberin adresi sitesi tv.sunucusu ve yazar Bihin Edige'yi kadrosuna katarak, yazar kadrosunu güçlendirdi.

26.09.2014 16:52

Türkiye'nin Özgür sesi "www.haberinadresi.org" haber sitesi  kadrosuna TV.unucusu ve yazar Bihin Edige'yi de  yazarlar kadrosuna aldı. Tanrıça Uyanıyor ve Kontrol kimde isimli kitapları da yayın hayatında olup, şimdilerde KRT Karadeniz TV'de "İMECE" isimli programı hazırlayıp sunan ve   çeşitli vakıflarda da aktif görevlerde bulunan tv.sunucusu ve ülke gündemine ilişkin özgün düşüncelerini kalema alan Bihin Edige  artık haberin adresi okuyucuları için yazacak, kendisini aramızda görmekten mutluluk duyar, şimdiden başarılar dileriz.

Bihin Edige'yi Kendi Kaleminden tanıyalım

Merhaba;
Adana doğumluyum,  İlkokulu Adana’da okuduktan sonra, ortaokul ve liseye İstanbul’da bir kolejde devam edip, yüksek öğreniminimi Marmara Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladım. Çalışma hayatıma özel firmaların satış ve pazarlama departmanlarında başladıktan sonra uluslararası bir firmanın Halkla İlişkiler, Reklam ve Satış bölümlerinin bağlı olduğu üst düzey yöneticiliğini 10 sene yürüttüm. Daha sonra Halkla İlişkiler, Reklam ve Organizasyon ile ilgili kendi firmamı açarak  bu seneler içerisinde aldığım eğitimler ve yaptığım araştırmalar ile ilgili olarak kişisel gelişim seminerleri vermeye ve kitap yazmaya başladım.
Kişisel gelişim üzerine binlerce konferans verdim,  bu süreç içerisinde çeşitli televizyon programları gerçekleştirdim.2006 dan beri Siyaset ile fiilen ilgilenmeye başlayarak Halkın Yükselişi Partisinde MKYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcılığı yaptım ve 2007 seçimlerinde bu partiden milletvekili adayı olarak gösterildim. Daha sonra Yeni Parti'nin Genel Başkan Yardımcılığını yaptım , 2011 yılında bu partiden istifa ettim.. Şimdilerde KRT Karadeniz TV'de "İMECE" isimli programı hazırlayıp sunmaktayım. Aynı zamanda çeşitli vakıflarda da aktif görevlerim bulunmaktadır.  Halen TOVAK (Toplum Hizmetleri Vakfı) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim.


Etiketler: YHA
3047

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA