TV Sunucusu ve Yazar Bihin Edige okuyucusu ile buluşuyor


Türkiye'nin Özgür sesi haberin adresi sitesi tv.sunucusu ve yazar Bihin Edige'yi kadrosuna katarak, yazar kadrosunu güçlendirdi.

26.09.2014 16:52

Türkiye'nin Özgür sesi "www.haberinadresi.org" haber sitesi  kadrosuna TV.unucusu ve yazar Bihin Edige'yi de  yazarlar kadrosuna aldı. Tanrıça Uyanıyor ve Kontrol kimde isimli kitapları da yayın hayatında olup, şimdilerde KRT Karadeniz TV'de "İMECE" isimli programı hazırlayıp sunan ve   çeşitli vakıflarda da aktif görevlerde bulunan tv.sunucusu ve ülke gündemine ilişkin özgün düşüncelerini kalema alan Bihin Edige  artık haberin adresi okuyucuları için yazacak, kendisini aramızda görmekten mutluluk duyar, şimdiden başarılar dileriz.

Bihin Edige'yi Kendi Kaleminden tanıyalım

Merhaba;
Adana doğumluyum,  İlkokulu Adana’da okuduktan sonra, ortaokul ve liseye İstanbul’da bir kolejde devam edip, yüksek öğreniminimi Marmara Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladım. Çalışma hayatıma özel firmaların satış ve pazarlama departmanlarında başladıktan sonra uluslararası bir firmanın Halkla İlişkiler, Reklam ve Satış bölümlerinin bağlı olduğu üst düzey yöneticiliğini 10 sene yürüttüm. Daha sonra Halkla İlişkiler, Reklam ve Organizasyon ile ilgili kendi firmamı açarak  bu seneler içerisinde aldığım eğitimler ve yaptığım araştırmalar ile ilgili olarak kişisel gelişim seminerleri vermeye ve kitap yazmaya başladım.
Kişisel gelişim üzerine binlerce konferans verdim,  bu süreç içerisinde çeşitli televizyon programları gerçekleştirdim.2006 dan beri Siyaset ile fiilen ilgilenmeye başlayarak Halkın Yükselişi Partisinde MKYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcılığı yaptım ve 2007 seçimlerinde bu partiden milletvekili adayı olarak gösterildim. Daha sonra Yeni Parti'nin Genel Başkan Yardımcılığını yaptım , 2011 yılında bu partiden istifa ettim.. Şimdilerde KRT Karadeniz TV'de "İMECE" isimli programı hazırlayıp sunmaktayım. Aynı zamanda çeşitli vakıflarda da aktif görevlerim bulunmaktadır.  Halen TOVAK (Toplum Hizmetleri Vakfı) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim.


Etiketler: YHA
2909

Hava Durumu ANKARA