Kardeşlerin FETÖ mücadelesi


CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, “FETÖ operasyonlarına destek için yürüyüş yapacağım” derken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’dan ses çıkmadı.

22.11.2016 20:23

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, “FETÖ operasyonlarına destek için yürüyüş yapacağım” derken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’dan ses çıkmadı. 15 Temmuz’dan bu yana Mustafa Erdoğan’ın darbeye karşı bir açıklamada bulunmaması dikkat çekti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamada, “FETÖ'yü temizlemek istiyoruz Türkiye'den. Fakat bu zamanla olur. Öyle hemen birden olmaz” dedi.

FETÖ operasyonlarına destek veren Celal Kılıçdaroğlu, “Bütün belediyeler FETÖ'ye yardım yapıyor. Diğer belediyelerde temizlik var maalesef bizim CHP'de temizlik yok. Genel Başkana da tam bilgi verilmiyor, yanlış bilgi veriliyor. Deniliyor ki 'Biz gittik baktık, yerli yerinde duruyor.'Yanlış bilgi verildiği için CHP Genel Başkanı da pek umursamıyor, o kadar. Atatürk'ün partisi, bu hale gelmesinden ötürü utanıyorum. Partiye zarar verdikleri için” diye konuştu.

FETÖ'ye yapılan operasyonlara destek vermek amacıyla Söke-Didim arasını dört günde kat edeceğini açıklayan Celal Kılıçdaroğlu, yürüyüşünü Didim Belediyesi önünde bitireceğini söyledi.

ERDOĞAN’IN KARDEŞİNDEN SES YOK

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi FETÖ’ye karşı mücadele ederken gözler Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’a çevrildi. 15 Temmuz darbe girişiminden bu yana FETÖ’ye karşı bir çıkış sergilemeyen Mustafa Erdoğan’ın bugüne dek sessiz kalması dikkat çekti.

Odatv.com

888

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA