Facebook kullananlar bu habere dikkat


İnsanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden facebook yeni bir özellik daha ekledi.

02.05.2015 00:17


Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden, Facebook Messenger uygulamasına görüntülü sohbet özelliği eklendiğini duyurdu.

Facebook’un resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, mevcut sesli görüşme özelliğine sahip olan Facebook Messenger’ın 600 milyon kullanıcısı Messenger’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak yüz yüze görüşebilecek.

Görüntülü sohbet özelliği, Android ve iOS cihazları ya da 4G ve 2G gibi farklı bant genişlikleri arasında da kullanılabiliyor.

Facebook Messenger’ın mobilde görüntülü sohbet özelliğini aktif etmek ve hemen kullanmak için, Messenger bağlantınızın sayfasındaki video ikonuna tıklamak yeterli.

Facebook Messenger’ın iOS ve Android’de görüntülü sohbet özelliği ilk etapta aralarında Belçika, Meksika, Nijerya, Portekiz, ABD ve Uruguay gibi ülkelerin olduğu 15 pazarda sunuluyor. Facebook, özelliğin önümüzdeki aylarda Türkiye’de ve tüm dünyadaki kullanıcılara açılacağını söylüyor.

Türkiye’de de yaklaşık 35 milyon kullanıcısı olan Facebook’un Messenger sistemini kullanmak için güncellemek gerekmektedir.

 

684

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA