Cem Amiral'in emaneti Kadir'den mutlu haber


Müyesser Yıldız yazdı...

28.09.2015 23:40
Temmuz başında duyurduk Cem Amiral'in emaneti Kadir'in tedavisinin yokluktan yarım kaldığını. Ama maalesef peş peşe şehitler gelirken, Kadir için yapılan seferberliğin mutlu sonucunu aktaramadık.

İnsanlığın, özellikle de vefanın ölmediğini gösterdi tüm duyarlı vatandaşlarımız.

Elazığ'dan, Amerika'ya kadar yüzlerce insan Kadir için kelimenin tam anlamıyla seferber oldu. Kimi tedavisi için gerekli olan ilacı temin etmeye çalıştı, kimi kanserden kaybettiği yakınından kalan ilaçları gönderdi, kimi de Kadir'in hesabına karınca kararınca katkıda bulundu.

Kadir, tek kuruşuna dokunmadı, maddi durumları iyi olmadığı halde Malatya'dan Ankara'ya hastaneye gelişinin yol parasını bile buradan karşılamayı düşünmedi.

İki dozluk para birikti hesapta.   

İlk doz bayramdan önce temin edildi ve Ankara GATA'da Kadir'e verildi.

Cem Amiral'in eşi Sevgi Çakmak karşıladı onu, evlâdı gibi elinden tutup, hastaneye götürdü. Tedavi boyunca yanında kaldı.

Bu fotoğrafı da Sevgi Çakmak çekti.

Tedavi bitimi Kadir Malatya'ya döndü. Ve bir hafta sonra sonuçlar çıktı; Uzun yıllardan sonra kan değerleri mükemmeldi.

Kadir, ailesi ve özellikle Çakmak Ailesi nasıl mutlu anlatamam. Ona baktıkça Cem Amiral'i görüyor, onun yaşadığını düşünüyorlar. 

Diğer doz bu ayın sonunda yapılacak. Sonrası Allah kerim!..

Kadir ve Sevgi Çakmak, bu mücadelede kendilerine yardım eden herkese en içten teşekkürlerini, şükranlarını sunuyor.

Ben de!..

 

Müyesser Yıldız

Odatv.com
631

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA