Çardak’ta Vahşet.


Denizli’nin Çardak ilçesinde Sokak Hayvanlarına Çardak Belediyesi çalışanları tarafından zulüm edildi.

19.08.2018 19:2816.08.2018 Perşembe günü Teknik Yapı sitesinde ikamet edenL.İ.E sabah 11.00-12.00 saatleri arasında köpeklerin çığlıklarıyla kahvaltımasasından kalktı ve dışarıya baktı. Kendilerini Çardak Belediyesi çalışanıolarak tanıtan iki şahısın boyunlarından yakaladıkları L.İ.E’nin hergün düzenliolarak beslediği köpekleri yere vura vura arabaya götürdüklerini görünce camdan“ yasal değil yaptığınız , köpekleri derhal bırakın “ diye bağırdı. Belediyeçalışanı olduklarını iddaa eden şahıslardan aldığı yanıt ise “ aşağı in seninde boynunu kırayım “ oldu. Bunun üzerine ulaşabildiği heryere telefonla ulaşanL.İ.E. köpeklerin nereye götürüldüğü hakkında bilgi alamadı. L.İ.E kendisinitehdit eden Belediye çalışanlarına dava açtı. L.İ.E Denizli/Çardak’ta sokakhayvanlarına daha önce de zulüm edildiğini zehirlediklerine şahit olduğunuhatta elinde zehirlenmiş sokak hayvanlarının fotoğrafları olduğunu belirtti.

Çardak belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesivatandaşların talep ve şikayetlerini de göz önünde bulundurarak hem çevretemizliği hem de insan yoğun yaşayan bölgelerin başıboş sokak hayvanlarındanarındırılması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Başıboş sokakhayvanlarına tamamen yasalara ve sağlık kurallarına uygun şekildedavranılmaktadırlar. Çardak belediyesinin yaptığı tüm çalışmalar insan sağlığı,güvenliği ve huzuru içindir. Tüm vatandaşlarımız yaptığımız çevre temizliği ileilgili uygulamalardan son derece memnundur. Devletin ve belediyelerin birincigörevi vatandaşlarının sağlık huzur ve güvenliği temin etmektir. Asılsız vemesnetsiz yaygara ile ortalığı ayağa kaldıran vatandaşlarımızı sokakhayvanlarını sahiplenmek üzere ilçemize bekliyoruz. Tüm sokak hayvanları ÇardakBelediyesi tarafından tüm hayvanseverlere ücretsiz olarak sahiplendirlecektir.Bu konuya psikolojik sorunlarla yada çok duygusal yaklaşımlarla toplumun %99unu oluşturan İlçe sakinlerimizi karşısına alan bu tür provakasyonların dikkatealınmaması kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 duyurulur.


 

273

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Suudi’lerden Türkiye’ye SDG darbesi Gündem

Suudi’lerden Türkiye’ye SDG darbesi

Suudi Arabistan, Suriye’de IŞİD’den alınan kuzeydoğu bölgeleri ve Rakka için 100 milyon dolar bağışladığını açıkladı. Söz konusu bölgeler büyük ölçüde YPG’nin ana unsur olduğu (Suriye Demokratik Güçleri) SDG’nin kontrolünde bulunuyor.

Hava Durumu ANKARA