Avrupa bu görüntüleri konuşuyor!


Bir Suriyeli kadının Rakka'da gizli kamerayla çektiği ve Avrupa'dan gelen 'cihatçı' kadınların da yer aldığı görüntüler Avrupa'da günün konusu oldu.

26.09.2014 11:16


Suriye’nin kuzeyindeki Rakka kentinde gizli kamera ile çekilen görüntüler Avrupa’da adeta deprem etkisi yarattı. Görüntülerde ‘cihat için’ IŞİD’e katılan kadınlar görülüyor.

GİZLİ KAMERA İLE ÇEKİLDİ!

İnternet sitelerine düşen görütülerde; çarşafının altına gizlediği kamerayla Rakka sokaklarında dolaşan kadın ilk kez IŞİD kontrolündeki bir şehirdeki günlük yaşamı dünyaya servis etmiş oldu.  Görüntülerden de anlaşaldığı gibi bir buçuk yılı aşkın bir süredir IŞİD’in kontrolünde bulunan Rakka’da tam anlamıyla şeriat kanunları uygulanıyor.

“ALLAH KAPALI KADINLARI SEVER”

Görüntülerde ilginç ayrıntılar yer alıyor. Örneğin videoda, arabasıyla yoldan geçen bir adamın kadına “Allah yüzü kapalı kadınları sever” şeklinde seslendiği gözleniyor.

VİDEO KAYDINDA FRANSIZ KADIN!

Görüntülerdeki ilginç ayrıntılardan bir diğerinde ise bir internet kafede Fransa ve Avrupa aleyhine sözler sarfeden ve Fransız olduğu sanılan bir kadın yer alıyor. Youtube’a yüklenen ve France 2 kanalı tarafından da haberleştirilen görüntüler Avrupa’da adeta deprem etkisi yarattı.

“BURADA ÇOK MUTLUYUM ANNE”

Görüntülerdeki Fransız kadının “Ben Fransa’ya dönmeyeceğim anne. Burada çok mutluyum” sözleri ülkede günün konusu oldu. Söz konusu görüntüler Avrupa’da da hızla yayılan ‘radikal islamcı tehlikenin’ korkutan bir örneği olarak yorumlandı.


Etiketler: YHA
2025

Facebook   1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad Kültür&Sanaat

Facebook 1 undefined Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki... İşte zeytinyağında beklettiğiniz kuru incirin inanılmaz faydası... 2 undefined Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 ad

Doğal ve saf zeytinyağında 1 gün boyunca beklettiğiniz incir o kadar faydalı ki...

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak… Politika

Kılıçdaroğlu: Diğerleri nasıl çalışıyorsa Muharrem Bey de çalışacak…

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce taraftarlarının kurultay toplama arayışları, İnce’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı olup olmadığı, Mart’taki yerel seçimde büyükşehirleri hangi stratejiyle kazanmak istediklerine ilişkin kapsamlı değerlendirmeler yaptı. Kur krizine de değinen Kılıçdaroğlu, hükümetin 7 liradan dolar bozduranları açıklaması gerektiğini söyledi.

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan? Politika

Gürsel Tekin sordu: Kim bu keyifçi bakan?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakanlık görev yetkileriyle bağdaşmayan ve kamu zararı oluşturan “keyifçi” bakan ve ekibinin kim olduğunun kamuoyu tarafından öğrenilmesi ve bundan böyle kamu yönetiminde daha dikkatli, tedbirli, özenli davranılması adına konuyu, yazılı soru önergesi vererek Meclis gündemine taşımıştır.

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı Politika

Özdağ’dan Kılıçdaroğlu’na Kofi Annan tepkisi: Biri Kemal Bey’e hatırlatmalı

Yİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yaşamını yitiren eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ölümüne ilişkin yaptığı paylaşım nedeniyle eleştirdi.

Hava Durumu ANKARA