Kandıra Plajı'nda dehşet!


Kandıra'da Cebeci Plajı yakınlarında 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı'ın cesetleri bulundu.

08.07.2015 15:48

Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’ndeki Cebeci Plajı yakınlarında 17 yaşındaki Melisa K. ile Ziya Y.’nin cesetleri bulundu. Genç kızın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılan cansız bedeni kaldıkları çadırın içinde bulunurken, Ziya Y.’nin cesedi hemen yakındaki cankurtaran kulesinde iple asılı bulundu.

İstanbul başta olmak üzere yakın illerden günü birlik gelen ve çadır kuranların akın ettiği Kandıra’nın Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı’na bu sabah gelenler cankurtaran kulesinde birisinin asılı olduğunu gördü. 
Haber verilmesi üzerine jandarma ekipleri hemen olay yerine geldi.

Yapılan incelemede, asılı cesedin Ziya Y.’ye ait olduğu anlaşıldı. Bir süre sonra, Ziya Y.'nin sahilde bir kız arkadaşıyla birlikte çadırda kaldığı tespit edildi. Çadıra giden jandarma ekipleri burada Ziya Y.’nin aynı yaştaki kız arkadaşı Melisa K.’nin de cesedini buldu. Melisa K. bazı dizilerde küçük rollerde dizi filimlerde yer almıştı.Ziya Y.'nin kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Ancak vücudunda dayak izleri olduğu, gördüğü şiddet sonucu öldüğü üzerinde durulduğu ifade edildi.


Kandıra Cumhuriyet Savcılığı soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürürüyor.

ŞOK ÖLÜMDE ÇARPICI DETAYLAR
Melisa K.'nın ölümünden sonra sosyal medya hesaplarında paylaştığı karamsar mesajlar dikkat çekti. Melisa K, instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafı altına yazdığı, "Canımın içi seni çok özledik. Hele ben hala senin kabrine gelemedim. O yüzden senin yanına gelmeye karar verdik çok az kaldı" mesajı dikkat çekti. Melisa K'nın Facebook hesabında ise takma ad kısmında 'ölü' ifadesi yer alıyor.


Kaynak: Hürriyet

1532

Hava Durumu ANKARA